Pohang Steelers
🏳️ Korea, South 🏆 K League 1 💰 3.3M € (skład)
10
Zawodników
3.3M €
Wartość składu
K League 1
Dywizja
🧤 Bramkarze (1)
🛡️ Obrońcy (4)
Obrońca
· Korea, South · 26 lat
400k €
Obrońca
· Korea, South · 26 lat
375k €
Obrońca
· Australia... · 29 lat
250k €
Obrońca
· Korea, South · 31 lat
125k €
🎯 Pomocnicy (2)
⚡ Napastnicy (3)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Byung-jun No | 8 | 190 | 47 | 13 |
| 2 | Dong-hyen Yang | 2 | 70 | 32 | 9 |
| 3 | Mota | 3 | 75 | 28 | 15 |
| 4 | Wanderson | 6 | 147 | 27 | 20 |
| 5 | Sung-yong Woo | 2 | 65 | 26 | 8 |
| 6 | Jae-hee Jeong | 5 | 87 | 26 | 8 |
| 7 | Dong-woon Shim | 6 | 108 | 26 | 6 |
| 8 | Stevica Ristic | 3 | 54 | 22 | 11 |
| 9 | Aleksandar Palocevic | 2 | 38 | 19 | 11 |
| 10 | Yong-jun Heo | 3 | 60 | 18 | 9 |
| 11 | Zeca | 2 | 46 | 17 | 10 |
| 12 | Jun-ho Son | 5 | 106 | 16 | 16 |
| 13 | Tae-su Kim | 6 | 80 | 14 | 1 |
| 14 | Hyung-min Shin | 5 | 114 | 14 | 3 |
| 15 | In-sung Kim | 5 | 114 | 12 | 6 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hwa-yong Shin | 23 | 536 | 0 |
| 2 | Tae-su Kim | 12 | 232 | 14 |
| 3 | Byung-jun No | 10 | 212 | 47 |
| 4 | Hyung-min Shin | 9 | 183 | 14 |
| 5 | In-jae Hwang | 7 | 177 | 0 |
| 6 | Beom-seok Oh | 11 | 176 | 5 |
| 7 | Wanderson | 8 | 163 | 27 |
| 8 | Dong-woon Shim | 6 | 154 | 26 |
| 9 | Chang-rae Ha | 7 | 147 | 8 |
| 10 | Da-sol Kim | 9 | 126 | 0 |
| 11 | Jun-ho Son | 6 | 121 | 16 |
| 12 | In-sung Kim | 5 | 120 | 12 |
| 13 | Soo-bin Lee | 4 | 112 | 1 |
| 14 | Wan-kyu Kwon | 5 | 111 | 2 |
| 15 | Chang-jin Moon | 9 | 108 | 11 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2017 | Dong-hyen Yang | K League 1 | 17 | 32 |
| 2 | 2003 | Sung-yong Woo | K League 1 | 15 | 40 |
| 3 | 2011 | Mota | K League Classic | 13 | 28 |
| 4 | 2019 | Wanderson | K League 1 | 13 | 33 |
| 5 | 2016 | Dong-hyen Yang | K League 1 | 12 | 29 |
📅 Historia per sezon
Przychodzący (1)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Sung-yueng Ki | DP | FC Seoul | Transfer | — | 450k € |
Odchodzący (1)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Tae-seok Lee | LO | Austria Vienna | Transfer | 800k € | 750k € |
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/15 | André Moritz | OP | Without Club | Transfer | — | 1.7M € |
| 04/05 | — | — | Flamengo | Transfer | 1.3M € | 200k € |
| 15/16 | Dong-hyen Yang | ŚN | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 1.1M € |
| 13/14 | — | — | Gangwon FC | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 14/15 | Jae-soo Choi | LO | Suwon Bluewings | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 19/20 | brandon oneill | DP | Sydney FC | Transfer | — | 900k € |
| 10/11 | — | — | Loko Sofia | Transfer | 850k € | 500k € |
| 19/20 | Manuel Palacios | PS | FC Anyang | Transfer | 845k € | 600k € |
| 19/20 | Aleksandar Palocevic | OP | Nacional | Wypożyczenie | — | 700k € |
| 20/21 | — | — | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 700k € |
| 21/22 | Moses Ogbu | ŚN | WH Three Towns | Transfer | — | 675k € |
| 24/25 | Tae-seok Lee | LO | FC Seoul | Transfer | — | 650k € |
| 18/19 | Jae-yong Jeong | DP | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 650k € |
| 17/18 | Léo Gamalho | ŚN | Ponte Preta | Transfer | — | 600k € |
| 09/10 | Almir | OP | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 600k € |
| 22/23 | Zeca | ŚN | Mirassol-SP | Transfer | — | 600k € |
| 20/21 | Alex Grant | ŚO | Perth Glory | Transfer | — | 600k € |
| 17/18 | Alemão | ŚO | Vila Nova FC | Transfer | — | 600k € |
| 22/23 | In-sung Kim | LS | Seoul E-Land | Transfer | — | 600k € |
| 18/19 | Alemão | PO | Paraná | Wypożyczenie | — | 600k € |
| 18/19 | — | — | FC Seoul | Transfer | — | 575k € |
| 22/23 | Sung-dong Paik | LS | FC Anyang | Transfer | — | 525k € |
| 06/07 | — | — | Incheon Utd. | Transfer | 500k € | — |
| 11/12 | Jin-yong Kim | ŚN | Gangwon FC | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 06/07 | Maurício | ŚO | SC Braga | Transfer | — | 500k € |
| 09/10 | Mota | ŚN | Ceará SC | Transfer | — | 500k € |
| 14/15 | Dong-woon Shim | OP | Jeonnam Dragons | Transfer | — | 500k € |
| 19/20 | Sang-won Kim | LO | FC Anyang | Transfer | — | 500k € |
| 21/22 | Chan-yong Park | ŚO | Jeonnam Dragons | Transfer | — | 475k € |
| 15/16 | — | — | Mogi Mirim | Transfer | — | 450k € |
| 20/21 | — | — | Incheon Utd. | Transfer | — | 450k € |
| 25/26 | Sung-yueng Ki | DP | FC Seoul | Transfer | — | 450k € |
| 21/22 | — | — | Suwon FC | Transfer | — | 425k € |
| 18/19 | Wanderson | LS | Jeonnam Dragons | Transfer | — | 400k € |
| 20/21 | Boris Tashchy | OP | FC St. Pauli | Transfer | — | 400k € |
| 17/18 | Chico Kim | OP | CRB | Transfer | — | 400k € |
| 24/25 | Sang-gi Min | ŚO | Suwon Bluewings | Transfer | — | 400k € |
| 17/18 | Connor Chapman | DP | Incheon Utd. | Transfer | — | 400k € |
| 18/19 | Yong-hwan Kim | PO | Incheon Utd. | Transfer | 275k € | 375k € |
| 21/22 | Jae-hee Jeong | PS | Jeonnam Dragons | Transfer | — | 350k € |
| 17/18 | Min-hyuk Kim | ŚP | Gwangju FC | Transfer | — | 350k € |
| 23/24 | Dong-hee Lee | ŚO | Bucheon FC | Transfer | 265k € | 350k € |
| 17/18 | — | — | Seongnam FC | Transfer | — | 325k € |
| 23/24 | Chan-hee Han | ŚP | FC Seoul | Transfer | — | 325k € |
| 20/21 | — | — | NK Olimpija | Transfer | — | 300k € |
| 19/20 | In-jae Hwang | BR | Ansan Greeners | Transfer | — | 300k € |
| 07/08 | Byung-jun No | ŚN | Without Club | Transfer | — | 300k € |
| 10/11 | Zulu | ŚN | ABC FC | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Jonathan Aspropotamitis | ŚO | Macarthur | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Jeong-won Eo | PO | Busan IPark | Transfer | — | 300k € |
Sprzedaże (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/14 | — | — | Al-Ain | Transfer | 5M € | 1M € |
| 23/24 | Zeca | ŚN | SD Taishan | Transfer | 1.9M € | 1M € |
| 14/15 | André Moritz | OP | Mumbai City | Wypożyczenie | — | 1.7M € |
| 15/16 | André Moritz | OP | Buriram Utd. | Transfer | — | 1.7M € |
| 15/16 | André Moritz | OP | Mumbai City | Wypożyczenie | — | 1.7M € |
| 12/13 | Hyung-min Shin | DP | Al-Jazira | Transfer | — | 1.3M € |
| 09/10 | — | — | FC Seoul | Transfer | — | 1.2M € |
| 07/08 | Sung-ryong Jung | BR | Seongnam Ilhwa | Transfer | 1.2M € | — |
| 17/18 | Dong-hyen Yang | ŚN | Cerezo Osaka | Transfer | — | 1M € |
| 17/18 | — | — | Sharjah FC | Transfer | — | 900k € |
| 11/12 | Mota | ŚN | Ceará SC | Transfer | — | 900k € |
| 19/20 | Wanderson | LS | Ittihad Kalba | Transfer | — | 900k € |
| 12/13 | — | — | Daegu FC | Transfer | — | 900k € |
| 23/24 | Alex Grant | ŚO | TJ Jinmen Tiger | Transfer | — | 900k € |
| 16/17 | Hwa-yong Shin | BR | Suwon Bluewings | Transfer | — | 875k € |
| 23/24 | Chang-rae Ha | ŚO | Nagoya Grampus | Transfer | 640k € | 800k € |
| 25/26 | Tae-seok Lee | LO | Austria Vienna | Transfer | 800k € | 750k € |
| 23/24 | Yong-hak Kim | PS | Portimonense | Transfer | 800k € | 100k € |
| 16/17 | — | — | Jeju United | Transfer | — | 750k € |
| 07/08 | Beom-seok Oh | DP | KS Samara | Transfer | 750k € | — |
| 22/23 | — | — | Incheon Utd. | Transfer | 148k € | 725k € |
| 10/11 | Byung-jun No | ŚN | Ulsan Hyundai | Wypożyczenie | — | 700k € |
| 16/17 | — | — | Without Club | Transfer | — | 700k € |
| 14/15 | — | — | Ansan Police | Wypożyczenie | — | 700k € |
| 20/21 | Chang-rae Ha | ŚO | Gimcheon Sangmu | Wypożyczenie | — | 700k € |
| 19/20 | Jae-yong Jeong | DP | Buriram Utd. | Transfer | 350k € | 700k € |
| 21/22 | Wan-kyu Kwon | ŚO | Seongnam FC | Transfer | — | 700k € |
| 17/18 | Dong-woon Shim | OP | Sangju Sangmu | Wypożyczenie | — | 675k € |
| 21/22 | Manuel Palacios | PS | Seongnam FC | Transfer | — | 650k € |
| 20/21 | brandon oneill | DP | Buriram Utd. | Transfer | — | 650k € |
| 17/18 | Jun-ho Son | DP | Jeonbuk Hyundai | Transfer | — | 600k € |
| 18/19 | Alemão | ŚO | Figueirense FC | Transfer | — | 600k € |
| 10/11 | Almir | OP | Without Club | Transfer | — | 600k € |
| 22/23 | Moses Ogbu | ŚN | SX Chang'an At. | Transfer | — | 600k € |
| 18/19 | Léo Gamalho | ŚN | Criciúma EC | Transfer | — | 600k € |
| 19/20 | — | — | Paju Citizen | Wypożyczenie | — | 550k € |
| 23/24 | Sang-min Sim | LO | Ulsan HD | Transfer | — | 550k € |
| 22/23 | Soo-bin Lee | DP | Jeonbuk Hyundai | Transfer | 370k € | 550k € |
| 19/20 | Yong-hwan Kim | PO | Sangju Sangmu | Wypożyczenie | — | 525k € |
| 19/20 | Soo-bin Lee | DP | Jeonbuk Hyundai | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 23/24 | Chan-yong Park | ŚO | Gimcheon Sangmu | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 07/08 | Maurício | ŚO | CF Estrela | Transfer | — | 500k € |
| 17/18 | Wan-kyu Kwon | ŚO | Sangju Sangmu | Wypożyczenie | — | 450k € |
| 15/16 | Tae-su Kim | ŚP | Incheon Utd. | Transfer | — | 450k € |
| 18/19 | Won-jin Jung | OP | FC Seoul | Transfer | — | 450k € |
| 18/19 | Chico Kim | OP | Ceará SC | Transfer | — | 400k € |
| 22/23 | — | — | FC Seoul | Transfer | — | 400k € |
| 10/11 | — | — | Without Club | Transfer | — | 400k € |
| 21/22 | — | — | Bucheon FC | Transfer | — | 400k € |
| 18/19 | Connor Chapman | DP | Without Club | Transfer | — | 400k € |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04/05 | — | — | Flamengo | Transfer | 1.3M € | 200k € |
| 10/11 | — | — | Loko Sofia | Transfer | 850k € | 500k € |
| 19/20 | Manuel Palacios | PS | FC Anyang | Transfer | 845k € | 600k € |
| 06/07 | — | — | Incheon Utd. | Transfer | 500k € | — |
| 18/19 | Yong-hwan Kim | PO | Incheon Utd. | Transfer | 275k € | 375k € |
| 23/24 | Dong-hee Lee | ŚO | Bucheon FC | Transfer | 265k € | 350k € |
| 14/15 | André Moritz | OP | Without Club | Transfer | — | 1.7M € |
| 15/16 | Dong-hyen Yang | ŚN | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 1.1M € |
| 13/14 | — | — | Gangwon FC | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 14/15 | Jae-soo Choi | LO | Suwon Bluewings | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 19/20 | brandon oneill | DP | Sydney FC | Transfer | — | 900k € |
| 19/20 | Aleksandar Palocevic | OP | Nacional | Wypożyczenie | — | 700k € |
| 20/21 | — | — | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 700k € |
| 21/22 | Moses Ogbu | ŚN | WH Three Towns | Transfer | — | 675k € |
| 24/25 | Tae-seok Lee | LO | FC Seoul | Transfer | — | 650k € |
| 18/19 | Jae-yong Jeong | DP | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 650k € |
| 17/18 | Léo Gamalho | ŚN | Ponte Preta | Transfer | — | 600k € |
| 09/10 | Almir | OP | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 600k € |
| 22/23 | Zeca | ŚN | Mirassol-SP | Transfer | — | 600k € |
| 20/21 | Alex Grant | ŚO | Perth Glory | Transfer | — | 600k € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/14 | — | — | Al-Ain | Transfer | 5M € | 1M € |
| 23/24 | Zeca | ŚN | SD Taishan | Transfer | 1.9M € | 1M € |
| 07/08 | Sung-ryong Jung | BR | Seongnam Ilhwa | Transfer | 1.2M € | — |
| 25/26 | Tae-seok Lee | LO | Austria Vienna | Transfer | 800k € | 750k € |
| 23/24 | Yong-hak Kim | PS | Portimonense | Transfer | 800k € | 100k € |
| 07/08 | Beom-seok Oh | DP | KS Samara | Transfer | 750k € | — |
| 23/24 | Chang-rae Ha | ŚO | Nagoya Grampus | Transfer | 640k € | 800k € |
| 22/23 | Soo-bin Lee | DP | Jeonbuk Hyundai | Transfer | 370k € | 550k € |
| 19/20 | Jae-yong Jeong | DP | Buriram Utd. | Transfer | 350k € | 700k € |
| 22/23 | — | — | Incheon Utd. | Transfer | 148k € | 725k € |
| 14/15 | André Moritz | OP | Mumbai City | Wypożyczenie | — | 1.7M € |
| 15/16 | André Moritz | OP | Buriram Utd. | Transfer | — | 1.7M € |
| 15/16 | André Moritz | OP | Mumbai City | Wypożyczenie | — | 1.7M € |
| 12/13 | Hyung-min Shin | DP | Al-Jazira | Transfer | — | 1.3M € |
| 09/10 | — | — | FC Seoul | Transfer | — | 1.2M € |
| 17/18 | Dong-hyen Yang | ŚN | Cerezo Osaka | Transfer | — | 1M € |
| 17/18 | — | — | Sharjah FC | Transfer | — | 900k € |
| 11/12 | Mota | ŚN | Ceará SC | Transfer | — | 900k € |
| 19/20 | Wanderson | LS | Ittihad Kalba | Transfer | — | 900k € |
| 12/13 | — | — | Daegu FC | Transfer | — | 900k € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Pohang Steelers |
| 🏳️ | Kraj | Korea, South |
| 🏆 | Liga | K League 1 |
| 📊 | Dywizja | K League 1 |
| 👥 | Zawodnicy | 10 |
| 💰 | Wartość składu | 3.3M € |