CA Lanús
🏳️ Argentyna 🏆 Torneo Clausura 💰 10M € (skład)
🧤 Bramkarze
(1)
🛡️ Obrońcy
(4)
🎯 Pomocnicy
(3)
⚡ Napastnicy
(4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
José Sand |
13 |
315 |
171 |
33 |
| 2 |
Lautaro Acosta |
17 |
319 |
59 |
52 |
| 3 |
Silvio Romero |
4 |
137 |
42 |
8 |
| 4 |
Diego Váleri |
8 |
143 |
29 |
28 |
| 5 |
Mario Regueiro |
3 |
103 |
29 |
12 |
| 6 |
Marcelino Moreno |
4 |
132 |
25 |
30 |
| 7 |
Eduardo Salvio |
4 |
92 |
23 |
7 |
| 8 |
Maximiliano Velázquez |
11 |
234 |
22 |
26 |
| 9 |
José Manuel López |
3 |
49 |
22 |
4 |
| 10 |
Leandro Díaz |
4 |
76 |
21 |
6 |
| 11 |
Sebastián Blanco |
5 |
131 |
19 |
27 |
| 12 |
Santiago Salcedo |
3 |
58 |
18 |
4 |
| 13 |
Rodrigo Díaz |
4 |
64 |
17 |
14 |
| 14 |
Pedro de la Vega |
4 |
99 |
17 |
6 |
| 15 |
Tomás Belmonte |
5 |
95 |
16 |
3 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Lautaro Acosta |
19 |
456 |
59 |
| 2 |
Maximiliano Velázquez |
16 |
456 |
22 |
| 3 |
José Sand |
13 |
338 |
171 |
| 4 |
Nicolás Pasquini |
12 |
314 |
10 |
| 5 |
Agustín Marchesín |
8 |
290 |
0 |
| 6 |
Diego Váleri |
10 |
224 |
29 |
| 7 |
Marcelino Moreno |
9 |
223 |
25 |
| 8 |
Diego Braghieri |
13 |
223 |
11 |
| 9 |
Esteban Andrada |
11 |
209 |
0 |
| 10 |
Tomás Belmonte |
6 |
185 |
16 |
| 11 |
Carlos Araujo |
6 |
185 |
3 |
| 12 |
Lautaro Morales |
6 |
182 |
0 |
| 13 |
Franco Orozco |
6 |
177 |
15 |
| 14 |
Braian Aguirre |
5 |
165 |
5 |
| 15 |
Paolo Goltz |
4 |
163 |
13 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
2008 |
José Sand |
Apertura |
15 |
17 |
| 2 |
2021 |
José Sand |
Liga Profesional (- 23/24) |
15 |
24 |
| 3 |
2017 |
José Sand |
Primera División |
15 |
29 |
| 4 |
2009 |
José Sand |
Apertura |
15 |
19 |
| 5 |
2016 |
José Sand |
Primera División |
14 |
16 |
📅 Historia per sezon
24/25
14 graczy · 25G · 335M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
14 |
140 |
10 |
4 |
| Clausura |
9 |
59 |
0 |
1 |
| Copa Argentina |
11 |
33 |
5 |
3 |
| Copa Proyección Apertura |
4 |
22 |
3 |
0 |
| Copa Proyección Apertura Playoff |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Copa Proyección Clausura |
1 |
3 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
13 |
67 |
7 |
2 |
| Playoff Torneo Apertura |
9 |
9 |
0 |
0 |
23/24
22 graczy · 39G · 787M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
13 |
13 |
0 |
0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
18 |
194 |
12 |
9 |
| Copa Proyección Apertura |
6 |
37 |
3 |
1 |
| Copa Proyección Apertura Playoff |
4 |
16 |
2 |
0 |
| Copa Proyección Fin. Playoff |
3 |
3 |
1 |
0 |
| Copa Sudamericana |
21 |
161 |
6 |
9 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
22 |
346 |
14 |
14 |
| Proyección Final |
3 |
17 |
1 |
0 |
22/23
30 graczy · 51G · 855M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
23 |
37 |
3 |
2 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
22 |
222 |
6 |
7 |
| Copa Proyección |
12 |
86 |
6 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
30 |
510 |
36 |
21 |
21/22
43 graczy · 62G · 1260M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
33 |
46 |
6 |
3 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
33 |
321 |
16 |
14 |
| Copa Proyec. |
20 |
93 |
10 |
0 |
| Copa Sudamericana |
30 |
184 |
8 |
6 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
43 |
616 |
22 |
12 |
20/21
24 graczy · 66G · 781M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
20 |
231 |
16 |
11 |
| Copa Sudamericana |
24 |
106 |
7 |
8 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
24 |
444 |
43 |
32 |
19/20
27 graczy · 58G · 762M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
19 |
34 |
4 |
3 |
| Copa Maradona |
22 |
98 |
5 |
7 |
| Copa Maradona - Compl. |
23 |
69 |
4 |
2 |
| Copa Sudamericana |
27 |
182 |
17 |
15 |
| Copa Superliga (-19/20) |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Superliga |
24 |
363 |
28 |
21 |
18/19
24 graczy · 34G · 441M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
21 |
73 |
7 |
7 |
| Copa Superliga (-19/20) |
14 |
51 |
4 |
4 |
| Superliga |
24 |
317 |
23 |
21 |
17/18
26 graczy · 21G · 433M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
18 |
27 |
2 |
1 |
| Copa Sudamericana |
20 |
52 |
3 |
4 |
| Superliga |
26 |
354 |
16 |
11 |
16/17
22 graczy · 53G · 618M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
17 |
28 |
4 |
0 |
| Libertadores |
19 |
184 |
16 |
10 |
| Primera División |
22 |
395 |
30 |
18 |
| Supercopa Argentina |
11 |
11 |
3 |
1 |
15/16
20 graczy · 34G · 333M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
20 |
44 |
3 |
1 |
| Copa Bicentenario |
12 |
12 |
1 |
1 |
| Copa Sudamericana |
15 |
29 |
0 |
0 |
| Partidos definición |
13 |
13 |
3 |
3 |
| Primera División |
17 |
201 |
25 |
15 |
| U20 Libertadores |
7 |
34 |
2 |
1 |
14/15
16 graczy · 52G · 660M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
14 |
54 |
7 |
3 |
| Copa Sudamericana |
12 |
41 |
4 |
3 |
| Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) |
11 |
33 |
3 |
2 |
| Primera División |
16 |
310 |
20 |
19 |
| Transición |
15 |
222 |
18 |
12 |
13/14
19 graczy · 39G · 651M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
12 |
22 |
1 |
2 |
| Final |
17 |
211 |
8 |
5 |
| Inicial |
19 |
243 |
20 |
22 |
| Libertadores |
15 |
133 |
9 |
5 |
| Recopa Sudamericana |
11 |
22 |
1 |
0 |
| Suruga Bank Cup |
11 |
11 |
0 |
1 |
12/13
20 graczy · 48G · 637M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
16 |
26 |
1 |
0 |
| Copa Sudamericana |
16 |
129 |
9 |
9 |
| Final |
20 |
262 |
21 |
5 |
| Inicial |
15 |
220 |
17 |
1 |
11/12
19 graczy · 43G · 586M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
19 |
236 |
16 |
13 |
| Clausura |
19 |
230 |
15 |
3 |
| Copa Argentina |
13 |
13 |
0 |
0 |
| Libertadores |
15 |
107 |
12 |
12 |
10/11
18 graczy · 40G · 441M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
18 |
224 |
14 |
9 |
| Clausura |
16 |
195 |
25 |
20 |
| Copa Sudamericana |
13 |
22 |
1 |
2 |
09/10
17 graczy · 40G · 451M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
16 |
206 |
19 |
16 |
| Clausura |
17 |
193 |
17 |
16 |
| Libertadores |
11 |
52 |
4 |
4 |
08/09
15 graczy · 56G · 398M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
13 |
159 |
24 |
14 |
| Clausura |
15 |
152 |
26 |
15 |
| Copa Sudamericana |
14 |
43 |
4 |
2 |
| Libertadores |
10 |
44 |
2 |
0 |
07/08
12 graczy · 52G · 316M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
103 |
27 |
22 |
| Clausura |
12 |
138 |
15 |
12 |
| Libertadores |
10 |
75 |
10 |
8 |
06/07
9 graczy · 15G · 189M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
88 |
7 |
1 |
| Clausura |
7 |
80 |
6 |
0 |
| Copa Sudamericana |
7 |
21 |
2 |
2 |
05/06
10 graczy · 12G · 225M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
10 |
110 |
5 |
1 |
| Clausura |
8 |
94 |
3 |
1 |
| Copa Sudamericana |
5 |
21 |
4 |
0 |
04/05
7 graczy · 9G · 137M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
72 |
3 |
8 |
| Clausura |
7 |
65 |
6 |
10 |
03/04
6 graczy · 10G · 67M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
41 |
7 |
4 |
| Clausura |
5 |
26 |
3 |
4 |
02/03
5 graczy · 13G · 91M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
4 |
39 |
2 |
6 |
| Clausura |
5 |
52 |
11 |
8 |
01/02
7 graczy · 10G · 149M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
7 |
89 |
4 |
14 |
| Clausura |
6 |
55 |
5 |
1 |
| First Division Promotion (-11/12) |
3 |
5 |
1 |
1 |
00/01
8 graczy · 12G · 215M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
7 |
89 |
3 |
5 |
| Clausura |
8 |
126 |
9 |
15 |
99/00
9 graczy · 10G · 155M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
52 |
2 |
0 |
| Clausura |
9 |
103 |
8 |
5 |
98/99
4 graczy · 0G · 8M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Clausura |
4 |
4 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | CA Lanús |
| 🏳️ | Kraj | Argentyna |
| 🏆 | Liga | Torneo Clausura |
| 📊 | Dywizja | Torneo Clausura |
| 👥 | Zawodnicy | 12 |
| 💰 | Wartość składu | 10M € |