Gabriele Gori
⚽ Napastnik 🏟️ Ascoli Calcio 🏳️ Włochy
368
Meczów
112
Goli
25
Asyst
29
Żółtych
4
Czerwonych
3 296
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 12.02.1999 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Firenze, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ascoli Calcio |
| 📅 | Dołączył | 31.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | P&P Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Fiorentina Primavera | 3 | 76 | 35 | 10 |
| Fiorentina Under 17 | 2 | 52 | 32 | 0 |
| US Avellino 1912 | 2 | 71 | 18 | 6 |
| SS Arezzo | 1 | 22 | 9 | 2 |
| Cosenza Calcio | 1 | 18 | 5 | 2 |
| LR Vicenza | 1 | 37 | 4 | 3 |
| Reggina 1914 | 1 | 39 | 3 | 1 |
| AS Livorno | 1 | 17 | 3 | 0 |
| FC Südtirol | 1 | 15 | 2 | 0 |
| Foggia Calcio | 1 | 20 | 1 | 1 |
| Ascoli Calcio | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Under 17 - A | 46 | 28 | 0 | 3 | 1 | 282 |
| Primavera 1 | 28 | 17 | 7 | 3 | 1 | 141 |
| Serie B | 141 | 16 | 7 | 9 | 1 | 1 215 |
| Serie C-C | 60 | 16 | 5 | 7 | 0 | 363 |
| Serie C-A | 21 | 9 | 2 | 2 | 0 | 181 |
| Primavera A | 25 | 8 | 0 | 2 | 1 | 64 |
| Viareggio Cup | 9 | 6 | 2 | 2 | 0 | 193 |
| Under 17 - Finals | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 254 |
| Primavera Fase Finale | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 129 |
| Coppa Serie C | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 329 |
| Italy Cup | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 110 |
| Coppa Primavera | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 35 |
| Serie C - B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
6 meczów
Były kadrowicz
7 meczów, 4 goli
Były kadrowicz
11 meczów
Były kadrowicz
7 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
1 meczów
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 22/23 | unknown injury | 12.05.2023 | 18.05.2023 | 7 | 1 |
| 21/22 | heart problems | 14.03.2022 | 10.07.2022 | 119 | 12 |
| 21/22 | Koronawirus | 20.01.2022 | 14.03.2022 | 54 | 10 |
| 20/21 | Foot bruise | 21.12.2020 | 26.12.2020 | 6 | 1 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 30.06.2026 | Ascoli | → | Avellino | Powrót z wyp. | 400k € |
| 25/26 | 31.08.2025 | Avellino | → | Ascoli | Wypożyczenie | 400k € |
| 24/25 | 30.06.2025 | Südtirol | → | Avellino | Powrót z wyp. | 400k € |
| 24/25 | 31.01.2025 | Avellino | → | Südtirol | Wypożyczenie | 500k € |
| 23/24 | 28.08.2023 | Fiorentina | → | Avellino | Transfer | 550k € |
| 22/23 | 30.06.2023 | Reggina | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 550k € |
| 22/23 | 03.08.2022 | Fiorentina | → | Reggina | Wypożyczenie | 600k € |
| 21/22 | 30.06.2022 | Cosenza | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 600k € |
| 21/22 | 13.08.2021 | Fiorentina | → | Cosenza | Wypożyczenie | 400k € |
| 20/21 | 30.06.2021 | LR Vicenza | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 400k € |
| 20/21 | 01.09.2020 | Fiorentina | → | LR Vicenza | Wypożyczenie | 450k € |
| 19/20 | 30.06.2020 | Arezzo | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 450k € |
| 19/20 | 02.09.2019 | Fiorentina | → | Arezzo | Wypożyczenie | 500k € |
| 18/19 | 30.06.2019 | AS Livorno | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 500k € |
| 18/19 | 31.01.2019 | Fiorentina | → | AS Livorno | Wypożyczenie | 350k € |
| 18/19 | 30.01.2019 | Foggia | → | Fiorentina | Powrót z wyp. | 350k € |
| 18/19 | 16.07.2018 | Fiorentina | → | Foggia | Wypożyczenie | 350k € |
| 18/19 | 01.07.2018 | Fiorentina U19 | → | Fiorentina | Transfer | 350k € |
| 16/17 | 01.07.2016 | Fiorentina U17 | → | Fiorentina U19 | Transfer | — |
| 15/16 | 01.07.2015 | Fiorentina Yth. | → | Fiorentina U17 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować