Jáminton Campaz
⚽ Napastnik 🏟️ CA Rosario Central 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Jáminton Leandro Campaz |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.05.2000 (25 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tumaco, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 165 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Rosario Central |
| 📅 | Dołączył | 24.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | World in Motion |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportes Tolima | 5 | 114 | 21 | 11 |
| CA Rosario Central | 3 | 106 | 20 | 12 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 3 | 66 | 6 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Profesional (- 23/24) |
42 | 6 | 6 |
6 | 0 | 979 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
27 | 6 | 4 |
6 | 0 | 1 018 |
| Liga DIMAYOR II |
14 | 5 | 3 |
3 | 0 | 120 |
| Liga Dimayor |
17 | 5 | 4 |
2 | 0 | 260 |
| Apertura |
11 | 4 | 0 |
5 | 0 | 221 |
| Copa Sudamericana |
14 | 4 | 0 |
5 | 0 | 679 |
| Liga Dimayor I |
14 | 3 | 2 |
2 | 0 | 411 |
| Libertadores |
15 | 2 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| Campeonato Gaúcho |
7 | 2 | 2 |
0 | 0 | 170 |
| Série B |
30 | 2 | 1 |
2 | 0 | 708 |
| Série A |
22 | 2 | 0 |
2 | 0 | 455 |
| Copa Argentina |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| Playoff Torneo Apertura |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 111 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| Fase Final LBD I |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| Copa Colombia |
7 | 1 | 0 |
3 | 0 | 330 |
| Liga Águila I |
22 | 1 | 0 |
1 | 0 | 127 |
| Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD II |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Águila de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Águila |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Profesional (- 23/24) — 6G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Rosario Central |
19 | 3 |
1 | 1 |
368 |
| 2023 | CA Rosario Central |
23 | 3 |
5 | 5 |
611 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Rosario Central |
13 | 1 |
1 | 3 |
784 |
| 2023 | CA Rosario Central |
14 | 5 |
3 | 3 |
234 |
Liga DIMAYOR II — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
11 | 5 |
3 | 3 |
120 |
| 2018 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Dimayor — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportes Tolima |
17 | 5 |
4 | 2 |
260 |
Apertura — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Rosario Central |
11 | 4 |
0 | 5 |
221 |
Copa Sudamericana — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Rosario Central |
3 | 1 |
0 | 3 |
269 |
| 2021 | Deportes Tolima |
8 | 2 |
0 | 2 |
320 |
| 2020 | Deportes Tolima |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Deportes Tolima |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Dimayor I — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Deportes Tolima |
14 | 3 |
2 | 2 |
411 |
Libertadores — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Rosario Central |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2020 | Deportes Tolima |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Deportes Tolima |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Grêmio Foot-Ball... |
5 | 2 |
2 | 0 |
170 |
Série B — 2G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Grêmio Foot-Ball... |
30 | 2 |
1 | 2 |
708 |
Série A — 2G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
22 | 2 |
0 | 2 |
455 |
Copa Argentina — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Rosario Central |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | CA Rosario Central |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA Rosario Central |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
Playoff Torneo Apertura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Rosario Central |
2 | 1 |
0 | 1 |
111 |
Copa de la Liga - Playoffs — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Rosario Central |
3 | 1 |
0 | 0 |
330 |
Fase Final LBD I — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Deportes Tolima |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 2020 | Deportes Tolima |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportes Tolima |
3 | 1 |
0 | 1 |
330 |
| 2019 | Deportes Tolima |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga Águila I — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportes Tolima |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Deportes Tolima |
6 | 1 |
0 | 0 |
127 |
Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Rosario Central |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trofeo de Campeones Superliga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD II — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportes Tolima |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Deportes Tolima |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Problemy mięśniowe |
15.07.2025 |
23.07.2025 |
9 |
1 |
| 24/25 |
Uraz kolana |
21.04.2025 |
06.05.2025 |
16 |
3 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
21.11.2024 |
31.12.2024 |
41 |
4 |
| 24/25 |
Problemy mięśniowe |
27.10.2024 |
07.11.2024 |
12 |
2 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
23.09.2024 |
13.10.2024 |
21 |
3 |
| 22/23 |
Thigh problems |
13.09.2022 |
20.10.2022 |
38 |
6 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
24.01.2024 |
Grêmio |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
8M € |
| 23/24 |
31.12.2023 |
Rosario Central |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
8M € |
| 22/23 |
08.02.2023 |
Grêmio |
→ |
Rosario Central |
Wypożyczenie |
3M € |
| 21/22 |
17.08.2021 |
Deportes Tolima |
→ |
Grêmio |
Transfer |
4.3M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Tolima U20 |
→ |
Deportes Tolima |
Transfer |
300k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jáminton Campaz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.