Kiril Despodov
⚽ Napastnik 🏟️ PAOK Thessaloniki 🏳️ Bulgaria
| 📝 | Imię ojczyste | Кирил Василев Десподов |
| 🎂 | Data urodzenia | 10.11.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kresna, Bulgaria |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Bulgaria |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | PAOK Thessaloniki |
| 📅 | Dołączył | 04.09.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Universal Twenty Two |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ludogorets Razgrad | 4 | 135 | 39 | 55 |
| CSKA Sofia | 3 | 87 | 25 | 26 |
| PAOK Thessaloniki | 3 | 97 | 22 | 25 |
| SK Sturm Graz | 1 | 23 | 9 | 8 |
| Litex Lovech | 5 | 73 | 6 | 1 |
| Lovech II | 1 | 14 | 2 | 5 |
| Lovech UEFA U19 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Cagliari Calcio | 2 | 15 | 0 | 0 |
| CSKA Sofia II | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| efbet Liga |
133 | 39 | 49 |
20 | 0 | 1 547 |
| Super League 1 |
49 | 16 | 13 |
3 | 0 | 507 |
| Efbet liga - Championship gr. |
39 | 9 | 12 |
5 | 0 | 1 122 |
| Bundesliga |
21 | 8 | 7 |
4 | 0 | 162 |
| Bulgarian Cup |
30 | 6 | 9 |
5 | 0 | 389 |
| Europa League |
26 | 5 | 5 |
5 | 0 | 1 165 |
| Champions League Qu. |
21 | 5 | 3 |
4 | 0 | 766 |
| Europa League Qualifying |
14 | 4 | 4 |
2 | 0 | 496 |
| A Group |
46 | 3 | 0 |
0 | 0 | 199 |
| Conference L. |
12 | 2 | 5 |
3 | 0 | 223 |
| Bulgarian Super Cup |
2 | 2 | 4 |
0 | 0 | 45 |
| Vtora Liga |
15 | 2 | 5 |
3 | 0 | 506 |
| SL1 Play-off |
12 | 1 | 1 |
2 | 0 | 411 |
| ÖFB-Cup |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 144 |
| UEFA Youth League |
2 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| Kypello Elladas |
8 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Serie A |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
efbet Liga — 39G / 133M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
6 | 2 |
1 | 1 |
82 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
26 | 11 |
12 | 4 |
163 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
23 | 6 |
12 | 4 |
269 |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
16 | 4 |
9 | 3 |
311 |
| 18/19 | CSKA Sofia |
18 | 8 |
7 | 4 |
144 |
| 17/18 | CSKA Sofia |
25 | 6 |
5 | 3 |
229 |
| 16/17 | CSKA Sofia |
19 | 2 |
3 | 1 |
349 |
Super League 1 — 16G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | PAOK Thessaloniki |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
24 | 5 |
6 | 2 |
237 |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
23 | 10 |
7 | 1 |
135 |
Efbet liga - Championship gr. — 9G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
4 | 3 |
3 | 1 |
114 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
4 | 1 |
2 | 2 |
344 |
| 17/18 | CSKA Sofia |
7 | 2 |
3 | 1 |
210 |
| 16/17 | CSKA Sofia |
8 | 2 |
4 | 1 |
318 |
| 14/15 | Litex Lovech |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Litex Lovech |
6 | 1 |
0 | 0 |
136 |
Bundesliga — 8G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SK Sturm Graz |
21 | 8 |
7 | 4 |
162 |
Bulgarian Cup — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
4 | 1 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
3 | 1 |
0 | 1 |
163 |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 18/19 | CSKA Sofia |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 17/18 | CSKA Sofia |
4 | 3 |
0 | 1 |
79 |
| 15/16 | Litex Lovech |
5 | 2 |
0 | 0 |
147 |
| 14/15 | Litex Lovech |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Litex Lovech |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 12/13 | Litex Lovech |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 5G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
10 | 2 |
4 | 2 |
222 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
6 | 1 |
0 | 1 |
246 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
6 | 1 |
1 | 1 |
415 |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
4 | 1 |
0 | 1 |
282 |
Champions League Qu. — 5G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
4 | 1 |
0 | 0 |
329 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
6 | 2 |
0 | 2 |
119 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
7 | 2 |
1 | 2 |
318 |
Europa League Qualifying — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
2 | 1 |
0 | 0 |
100 |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
4 | 1 |
1 | 0 |
190 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | CSKA Sofia |
5 | 2 |
2 | 1 |
206 |
A Group — 3G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Litex Lovech |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Litex Lovech |
12 | 2 |
0 | 0 |
178 |
| 13/14 | Litex Lovech |
10 | 1 |
0 | 0 |
21 |
| 12/13 | Litex Lovech |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Litex Lovech |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
10 | 2 |
3 | 2 |
223 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Bulgarian Super Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
4 | 0 |
0 |
Vtora Liga — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CSKA Sofia II |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Lovech II |
14 | 2 |
5 | 3 |
506 |
SL1 Play-off — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
10 | 1 |
1 | 2 |
411 |
ÖFB-Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SK Sturm Graz |
2 | 1 |
1 | 0 |
144 |
UEFA Youth League — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Lovech UEFA U19 |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
Kypello Elladas — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | PAOK Thessaloniki |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
5 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Serie A — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Cagliari Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Cagliari Calcio |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (11)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz mięśniowy |
04.09.2025 |
— |
9 |
0 |
| 25/26 |
bruise |
29.07.2025 |
18.08.2025 |
21 |
2 |
| 24/25 |
Thumb injury |
09.05.2025 |
02.06.2025 |
25 |
1 |
| 24/25 |
unknown injury |
31.03.2025 |
05.05.2025 |
36 |
4 |
| 24/25 |
Odpoczynek |
07.02.2025 |
10.02.2025 |
4 |
1 |
| 22/23 |
Thigh problems |
13.10.2022 |
02.11.2022 |
21 |
5 |
| 21/22 |
unknown injury |
18.11.2021 |
22.11.2021 |
5 |
1 |
| 21/22 |
Uraz kostki |
16.09.2021 |
27.09.2021 |
12 |
4 |
| 19/20 |
Uraz kostki |
07.02.2020 |
02.06.2020 |
117 |
8 |
| 18/19 |
Muscle fatigue |
13.03.2019 |
20.03.2019 |
8 |
1 |
| 18/19 |
Lumbago |
21.02.2019 |
27.02.2019 |
7 |
1 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
04.09.2023 |
Ludogorets |
→ |
PAOK Salonika |
Transfer |
4.5M € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Cagliari |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
3M € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Ludogorets |
→ |
Cagliari |
Powrót z wyp. |
3M € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
Cagliari |
→ |
Ludogorets |
Wypożyczenie |
3.2M € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Sturm Graz |
→ |
Cagliari |
Powrót z wyp. |
3.2M € |
| 19/20 |
02.09.2019 |
Cagliari |
→ |
Sturm Graz |
Wypożyczenie |
3M € |
| 18/19 |
30.01.2019 |
CSKA Sofia |
→ |
Cagliari |
Transfer |
3M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Litex Lovech |
→ |
CSKA Sofia |
Transfer |
300k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Lovech U19 |
→ |
Litex Lovech |
Transfer |
150k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Kiril Despodov?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.