Manuel Neuer
⚽ Bramkarz 🏟️ Bayern Munich 🏳️ Niemcy
| 📝 | Imię ojczyste | Manuel Peter Neuer |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.03.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Gelsenkirchen, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Bayern Munich |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2011 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | PRO Profil GmbH |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Bayern Munich | 18 | 580 | 0 | 0 |
| FC Schalke 04 | 6 | 217 | 0 | 0 |
| FC Schalke 04 II | 5 | 26 | 0 | 0 |
| FC Schalke 04 U19 | 2 | 31 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Bundesliga |
545 | 0 | 0 |
13 | 0 | 47 090 |
| DFL-Supercup |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 020 |
| Champions League |
151 | 0 | 0 |
8 | 0 | 13 573 |
| DFB-Pokal |
66 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 627 |
| Club World Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| UEFA Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Champions League Qu. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UEFA Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| RL West |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Ligapokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Oberliga Westfalen |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 071 |
| U19-Bundesliga West |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 670 |
| DFB-Jun.-Pokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Regionalliga Nord |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Bundesliga — 0G / 545M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Bayern Munich |
23 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 23/24 | Bayern Munich |
23 | 0 |
0 | 1 |
2 054 |
| 22/23 | Bayern Munich |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 21/22 | Bayern Munich |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 511 |
| 20/21 | Bayern Munich |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 19/20 | Bayern Munich |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 18/19 | Bayern Munich |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 303 |
| 17/18 | Bayern Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Bayern Munich |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 15/16 | Bayern Munich |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 021 |
| 14/15 | Bayern Munich |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 866 |
| 13/14 | Bayern Munich |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 745 |
| 12/13 | Bayern Munich |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 790 |
| 11/12 | Bayern Munich |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 10/11 | FC Schalke 04 |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 09/10 | FC Schalke 04 |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 08/09 | FC Schalke 04 |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 07/08 | FC Schalke 04 |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 06/07 | FC Schalke 04 |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 430 |
| 05/06 | FC Schalke 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFL-Supercup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 21/22 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 14/15 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | FC Schalke 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bayern Munich |
10 | 0 |
0 | 0 |
823 |
| 23/24 | Bayern Munich |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 22/23 | Bayern Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Bayern Munich |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 20/21 | Bayern Munich |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 19/20 | Bayern Munich |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 18/19 | Bayern Munich |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 17/18 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Bayern Munich |
9 | 0 |
0 | 0 |
840 |
| 15/16 | Bayern Munich |
11 | 0 |
0 | 1 |
1 020 |
| 14/15 | Bayern Munich |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 13/14 | Bayern Munich |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 12/13 | Bayern Munich |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 11/12 | Bayern Munich |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 140 |
| 10/11 | FC Schalke 04 |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 07/08 | FC Schalke 04 |
10 | 0 |
0 | 2 |
930 |
DFB-Pokal — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bayern Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
197 |
| 23/24 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Bayern Munich |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 18/19 | Bayern Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Bayern Munich |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Bayern Munich |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 14/15 | Bayern Munich |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 13/14 | Bayern Munich |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 12/13 | Bayern Munich |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 11/12 | Bayern Munich |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 10/11 | FC Schalke 04 |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 09/10 | FC Schalke 04 |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 08/09 | FC Schalke 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | FC Schalke 04 |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 06/07 | FC Schalke 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Bayern Munich |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2021 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UEFA Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Champions League Qu. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | FC Schalke 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Schalke 04 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 06/07 | FC Schalke 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
RL West — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Schalke 04 II |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Ligapokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Schalke 04 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Oberliga Westfalen — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | FC Schalke 04 II |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 05/06 | FC Schalke 04 II |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 04/05 | FC Schalke 04 II |
1 | 0 |
0 | 0 |
1 |
U19-Bundesliga West — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | FC Schalke 04 U19 |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 590 |
| 03/04 | FC Schalke 04 U19 |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
DFB-Jun.-Pokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | FC Schalke 04 U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Regionalliga Nord — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | FC Schalke 04 II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
124 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
20 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
4 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
11 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Naderwanie mięśnia |
06.03.2025 |
30.04.2025 |
56 |
10 |
| 24/25 |
Rib fracture |
06.12.2024 |
31.12.2024 |
26 |
4 |
| 24/25 |
Thigh problems |
18.09.2024 |
26.09.2024 |
9 |
1 |
| 23/24 |
infection |
27.05.2024 |
31.05.2024 |
5 |
0 |
| 23/24 |
Naderwanie mięśnia |
20.03.2024 |
08.04.2024 |
20 |
4 |
| 23/24 |
Fitness |
18.10.2023 |
25.10.2023 |
8 |
2 |
| 22/23 |
Lower leg fracture |
10.12.2022 |
17.10.2023 |
312 |
44 |
| 22/23 |
Shoulder joint contusion |
10.10.2022 |
03.11.2022 |
25 |
7 |
| 22/23 |
Koronawirus |
19.09.2022 |
26.09.2022 |
8 |
2 |
| 21/22 |
Knee surgery |
03.02.2022 |
07.03.2022 |
33 |
6 |
| 21/22 |
Koronawirus |
30.12.2021 |
13.01.2022 |
15 |
1 |
| 21/22 |
Capsular injury |
30.08.2021 |
02.09.2021 |
4 |
1 |
| 21/22 |
Capsular injury |
23.08.2021 |
26.08.2021 |
4 |
1 |
| 18/19 |
Naderwanie mięśnia |
15.04.2019 |
20.05.2019 |
36 |
6 |
| 18/19 |
Calf problems |
28.03.2019 |
08.04.2019 |
12 |
3 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 11/12 |
01.07.2011 |
FC Schalke 04 |
→ |
Bayern Munich |
Transfer |
28M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Schalke 04 U19 |
→ |
FC Schalke 04 |
Transfer |
75k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Schalke 04 U17 |
→ |
Schalke 04 U19 |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Schalke 04 Yth. |
→ |
Schalke 04 U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Manuel Neuer?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.