Ramiro Carrera
⚽ Pomocnik 🏟️ CA Lanús 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Ramiro Ángel Carrera |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.10.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tolosa, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Lanús |
| 📅 | Dołączył | 02.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | CN Sports Argentina |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Tucumán | 5 | 128 | 19 | 15 |
| Arsenal FC | 6 | 108 | 16 | 5 |
| CA Lanús | 2 | 67 | 6 | 4 |
| Unión Española | 1 | 24 | 2 | 4 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 2 | 23 | 2 | 0 |
| CD Cruz Azul | 1 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Profesional (- 23/24) |
63 | 14 | 7 |
18 | 0 | 1 702 |
| Copa Argentina |
19 | 5 | 2 |
1 | 0 | 503 |
| Primera División |
53 | 5 | 1 |
16 | 2 | 876 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
46 | 4 | 9 |
14 | 0 | 3 136 |
| Transición |
17 | 4 | 1 |
4 | 0 | 278 |
| Inicial |
18 | 3 | 1 |
2 | 0 | 334 |
| Copa Sudamericana |
23 | 2 | 0 |
5 | 0 | 791 |
| Liga Primera |
23 | 2 | 4 |
4 | 0 | 601 |
| Final |
13 | 2 | 0 |
1 | 0 | 392 |
| Apertura |
11 | 1 | 1 |
5 | 0 | 772 |
| Copa Maradona |
7 | 1 | 0 |
4 | 0 | 181 |
| Superliga |
36 | 1 | 0 |
4 | 0 | 627 |
| Libertadores |
9 | 1 | 1 |
3 | 0 | 289 |
| Liguilla Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Playoff Torneo Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
6 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Supercopa Argentina |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Profesional (- 23/24) — 14G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Lanús |
18 | 1 |
1 | 4 |
1 148 |
| 2022 | Club Atlético... |
24 | 7 |
4 | 7 |
293 |
| 2021 | Club Atlético... |
21 | 6 |
2 | 7 |
261 |
Copa Argentina — 5G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Lanús |
1 | 1 |
0 | 0 |
76 |
| 2024 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Club Atlético... |
2 | 1 |
1 | 0 |
156 |
| 2019 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Club de Gimnasia... |
4 | 2 |
0 | 1 |
181 |
| 2016 | Arsenal FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Arsenal FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Primera División — 5G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club de Gimnasia... |
17 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2016 | Arsenal FC |
12 | 2 |
1 | 3 |
284 |
| 2015 | Arsenal FC |
24 | 3 |
0 | 8 |
592 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 4G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Lanús |
13 | 1 |
2 | 5 |
697 |
| 2023 | Club Atlético... |
10 | 1 |
1 | 3 |
697 |
| 2022 | Club Atlético... |
11 | 1 |
2 | 5 |
872 |
| 2021 | Club Atlético... |
12 | 1 |
4 | 1 |
870 |
Transición — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Arsenal FC |
17 | 4 |
1 | 4 |
278 |
Inicial — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Arsenal FC |
18 | 3 |
1 | 2 |
334 |
Copa Sudamericana — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Lanús |
7 | 1 |
0 | 1 |
319 |
| 2024 | CA Lanús |
11 | 1 |
0 | 2 |
472 |
| 2020 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Unión Española |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2015 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Unión Española |
23 | 2 |
4 | 4 |
601 |
Final — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Arsenal FC |
13 | 2 |
0 | 1 |
392 |
Apertura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Lanús |
11 | 1 |
1 | 5 |
772 |
Copa Maradona — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2020 | Club Atlético... |
3 | 1 |
0 | 2 |
181 |
Superliga — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
16 | 1 |
0 | 1 |
627 |
| 2019 | Club Atlético... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Arsenal FC |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Arsenal FC |
5 | 1 |
1 | 2 |
289 |
Liguilla Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Lanús |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Playoff Torneo Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Supercopa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz mięśniowy |
27.08.2025 |
— |
18 |
3 |
| 25/26 |
Knee problems |
30.07.2025 |
19.08.2025 |
21 |
4 |
| 24/25 |
ankle sprain |
04.04.2025 |
08.04.2025 |
5 |
2 |
| 24/25 |
sprain |
27.01.2025 |
11.02.2025 |
16 |
4 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
31.10.2024 |
27.11.2024 |
28 |
6 |
| 24/25 |
Problemy mięśniowe |
05.08.2024 |
19.08.2024 |
15 |
4 |
| 23/24 |
Fever |
01.06.2024 |
03.06.2024 |
3 |
1 |
| 23/24 |
Uraz mięśniowy |
29.10.2023 |
04.12.2023 |
37 |
4 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
02.01.2024 |
Atl. Tucumán |
→ |
Lanús |
Transfer |
1M € |
| 23/24 |
31.12.2023 |
Atl. Tucumán |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
CD Cruz Azul |
→ |
Atl. Tucumán |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Atl. Tucumán |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
2M € |
| 20/21 |
01.10.2020 |
Union Española |
→ |
Atl. Tucumán |
Transfer |
325k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Atl. Tucumán |
→ |
Union Española |
Powrót z wyp. |
325k € |
| 18/19 |
23.01.2019 |
Union Española |
→ |
Atl. Tucumán |
Wypożyczenie |
750k € |
| 17/18 |
12.01.2018 |
Arsenal Sarandí |
→ |
Union Española |
Transfer |
1.3M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Gimnasia |
→ |
Arsenal Sarandí |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 16/17 |
05.07.2016 |
Arsenal Sarandí |
→ |
Gimnasia |
Wypożyczenie |
2.7M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Arsenal FC II |
→ |
Arsenal Sarandí |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ramiro Carrera?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.