Remko Pasveer
⚽ Bramkarz 🏟️ Ajax Amsterdam 🏳️ Holandia
| 📝 | Imię ojczyste | Remko Jurian Pasveer |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.11.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Enschede, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ajax Amsterdam |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Wasserman |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ajax Amsterdam | 5 | 158 | 0 | 1 |
| Vitesse Arnhem | 4 | 158 | 0 | 2 |
| PSV Eindhoven | 3 | 132 | 0 | 0 |
| PSV Eindhoven U21 | 3 | 14 | 0 | 0 |
| Heracles Almelo | 4 | 151 | 0 | 0 |
| Go Ahead Eagles | 2 | 84 | 0 | 0 |
| Twente Enschede FC | 3 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
481 | 0 | 3 |
8 | 0 | 27 230 |
| Europa League |
31 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 674 |
| KNVB Beker |
52 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 949 |
| Europa League Qualifying |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Conference L. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| Johan Cruijff Schaal |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Play-Offs Conference League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 543 |
| Jupiler League |
88 | 0 | 0 |
3 | 0 | 7 906 |
| Jupiler PO |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 0G / 481M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ajax Amsterdam |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
28 | 0 |
1 | 0 |
2 160 |
| 23/24 | Ajax Amsterdam |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ajax Amsterdam |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 21/22 | Ajax Amsterdam |
23 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 20/21 | Vitesse Arnhem |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 19/20 | Vitesse Arnhem |
26 | 0 |
1 | 0 |
2 340 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
34 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
33 | 0 |
1 | 1 |
2 340 |
| 16/17 | PSV Eindhoven |
28 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | PSV Eindhoven |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | PSV Eindhoven |
34 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Heracles Almelo |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 12/13 | Heracles Almelo |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 924 |
| 11/12 | Heracles Almelo |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 012 |
| 10/11 | Heracles Almelo |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 05/06 | Twente Enschede FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 04/05 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
144 |
| 03/04 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Europa League — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
11 | 0 |
0 | 0 |
954 |
| 23/24 | Ajax Amsterdam |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | PSV Eindhoven |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
KNVB Beker — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Ajax Amsterdam |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Ajax Amsterdam |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Vitesse Arnhem |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | PSV Eindhoven |
4 | 0 |
0 | 0 |
319 |
| 14/15 | PSV Eindhoven |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 13/14 | Heracles Almelo |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 12/13 | Heracles Almelo |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 11/12 | Heracles Almelo |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 10/11 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 09/10 | Go Ahead Eagles |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 08/09 | Go Ahead Eagles |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Europa League Qualifying — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | PSV Eindhoven |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Conference L. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ajax Amsterdam |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | Ajax Amsterdam |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | PSV Eindhoven |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | PSV Eindhoven |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | PSV Eindhoven |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | PSV Eindhoven |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-Offs Conference League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
3 |
Jupiler League — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | PSV Eindhoven U21 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | PSV Eindhoven U21 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | PSV Eindhoven U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Go Ahead Eagles |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 226 |
| 08/09 | Go Ahead Eagles |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
Jupiler PO — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Go Ahead Eagles |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
🏳️ Kadra narodowa
2 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz pachwiny |
06.03.2025 |
19.04.2025 |
45 |
7 |
| 24/25 |
Uraz pleców |
23.02.2025 |
01.03.2025 |
7 |
1 |
| 23/24 |
Uraz kolana |
24.11.2023 |
09.03.2024 |
107 |
19 |
| 23/24 |
Metacarpal fracture |
20.07.2023 |
16.09.2023 |
59 |
5 |
| 21/22 |
Broken finger |
23.02.2022 |
22.07.2022 |
150 |
26 |
| 20/21 |
Groin problems |
01.04.2021 |
07.04.2021 |
7 |
1 |
| 18/19 |
Cracked bone |
24.06.2019 |
01.08.2019 |
39 |
0 |
| 17/18 |
Uraz biodra |
17.11.2017 |
22.11.2017 |
6 |
1 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Vitesse |
→ |
Ajax |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
05.07.2017 |
PSV Eindhoven |
→ |
Vitesse |
Transfer |
700k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Heracles Almelo |
→ |
PSV Eindhoven |
Transfer |
1.3M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Go Ahead Eagles |
→ |
Heracles Almelo |
Powrót z wyp. |
550k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Heracles Almelo |
→ |
Go Ahead Eagles |
Wypożyczenie |
300k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Twente FC |
→ |
Heracles Almelo |
Transfer |
250k € |
| 03/04 |
01.01.2004 |
FC Twente U21 |
→ |
Twente FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Remko Pasveer?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.